Star 5P-SS10D-120 Hot Food Well 120V 450W
In stock
SKU
5P-SS10D-120
Hot Food Well 120V 450W
Dimensions
  • Length: 40.005 cm
  • Width: 40.005 cm
  • Height: 28.575 cm
  • Weight: 3.629 kg
https://partsfe.com/media/catalog/product/s/t/star-5p-ss10d-120-hot-food-well-120v-450w-91540-2.jpg
Product Notes
  • Wells Soup Well With Infinite Control & 1/2" Npt Drain
  • 11 Quart Round W/Drain, Ss-10D
  • 120V, 450W
  • 12" Od. Flange Lip.
  • Wells
More Information
Disable SaleableYes
Write Your Own Review
You're reviewing:Star 5P-SS10D-120 Hot Food Well 120V 450W