Kairak KRK2401600 Aluminium Mesh Filter 15-1/2X29X5/16
Out of stock
SKU
KRK2401600
Manufacturer:
Filter,Mesh , 15-1/2X29x5/16,Al
Dimensions
  • Length: 73.66 cm
  • Width: 38.735 cm
  • Height: 1.27 cm
  • Weight: 0.703 kg
Product Notes
  • Material: Aluminum
  • Length: 15 1/2" | 394 mm
  • Width: 29" | 737 mm
  • Depth: 5/16" | 8 mm