Hatco HTGRAH60.120V Foodwarmer 120V 1400W 60"
Out of stock
SKU
HTGRAH60.120V
Foodwarmer 120V 1400W 60"
Dimensions
  • Length: 157.48 cm
  • Width: 22.86 cm
  • Height: 10.16 cm
  • Weight: 6.668 kg
https://partsfe.com/media/catalog/product/h/a/hatco-htgrah60-120v-foodwarmer-120v-1400w-60-51636.jpg
  • [ 120V 1400W 1Ph ] [ Element Size 56-1/2" ] [Terminals
  • {10" Wire Leads }, [60" Overall Assy Length ]
  • Grah-60
  • Available Accessories
  • Adjustable Tubular Stand 10"-14".
  • T-Leg Stand 10", 13-1/2", 16", 18". Pilot Light.
  • Adjustable Tubular Stand 10", 16".
  • Chain Suspension.
  • Adjustable Angle Brackets.
  • Remote Infinite Control. Cord And Plug Set - 120V.
  • C-Leg Stand 10", 13-1/2". Remote Control Enclosure.
Write Your Own Review
You're reviewing:Hatco HTGRAH60.120V Foodwarmer 120V 1400W 60"