Hatco HTGRAH48.208V Foodwarmer 208V 1100W 48"
Out of stock
SKU
HTGRAH48.208V
Foodwarmer 208V 1100W 48"
Dimensions
  • Length: 127 cm
  • Width: 22.86 cm
  • Height: 10.16 cm
  • Weight: 5.761 kg
https://partsfe.com/media/catalog/product/h/a/hatco-htgrah48-208v-foodwarmer-208v-1100w-48-84609.jpg
  • [ 208V 1100W 1Ph ] [ Element Size 44-1/2" ] [Terminals
  • {10" Wire Leads }, [48" Overall Assy Length ]
  • Grah-48
  • Available Accessories
  • Adjustable Tubular Stand 10"-14".
  • T-Leg Stand 10", 13-1/2", 16", 18". Pilot Light.
  • Adjustable Tubular Stand 10", 16".
  • Chain Suspension. Incandescent Lights.
  • Adjustable Angle Brackets.
  • Remote Infinite Control. Cord And Plug Set - 120V.
  • C-Leg Stand 10", 13-1/2". Remote Control Enclosure.
Write Your Own Review
You're reviewing:Hatco HTGRAH48.208V Foodwarmer 208V 1100W 48"