Comark CMRKPDT300K Digital Pocket Thermometer, Commercial Grade
Out of stock
SKU
CMRKPDT300K
Thermometer,Digital , Pckt,Comrk
Dimensions
  • Length: 20.955 cm
Product Notes
  • Length: 6" Overall | 152 mm Overall | 2 7/8" Stem | 73 mm
  • Stem
  • Temperature Range: -50 To 150 C +/- 2F(1C) Accuracy | -58
  • To 300 F +/- 2F(1C) Accuracy