Thermometer, Digital Thin-Tip For Comark - Part# Cmrkpdq400
Out of stock
SKU
CMRKPDQ400
Thermometer, Digital Thin-Tip
Dimensions
  • Weight: 0.068 kg
Manufacturer Name: Comark
Product Number: CMRKPDQ400
OEM Part Number: CMRKPDQ400
Product Description: Digital Thin-Tip Thermometer;Waterproof, -4 To 400 F ;+/- 1 Degree Accuracy, Response Time Of 5 Seconds ;Biocote Antimicrobial Protection
Similar Models:PDQ400 - Comark
Dimensions:
Length:9.5in/24.13cm
Width:4in/10.16cm
Height:1in/2.54cm