Thermometer, Refrg/Frzr For Comark - Part# Cmrkfg80k
Out of stock
SKU
CMRKFG80K
Thermometer, Refrg/Frzr
Dimensions
  • Weight: 0.045 kg
Manufacturer Name: Comark
Product Number: CMRKFG80K
OEM Part Number: CMRKFG80K
Product Description: Thermometer, Refrigeration / Freezer;Temp Range -40 To 80 F;4-7/8" X 1-1/4";Hangs / Stands;Magnifier Lens;One Year Warranty;Stainless Steel;Nsf Approved
Dimensions:
Length:4.5in/11.43cm
Width:5.75in/14.6cm
Height:1in/2.54cm