Thermometer 6" Overall, -40 To 550 F For Comark - Part# Cmrk550b
Out of stock
SKU
CMRK550B
Thermometer 6" Overall, -40 To 550 F
Manufacturer Name: Comark
Product Number: CMRK550B
OEM Part Number: CMRK550B
Product Description: Digital Pocket Thermometer, ;Size 6" Overall, [Range -40 To 550 F];With Water Resistant Boot;Includes Battery
Similar Models:550B - Comark
Dimensions:
Length:8in/20.32cm
Width:4in/10.16cm
Height:1.2in/3.05cm
Weight:0.1lbs/45.36g
Choose the best Commercial kitchen & Restaurant equipment parts and supplies from PartsFe UK!
  • Same Day Shipping
  • Best Quality And Best Price
  • Wide Range of Inventory
  • Best Customer Service
Have More Questions or Need Help to Place The Order?
Reach us at +44 2921680023 or contact@partsfe.co.uk
More Information
Disable SaleableYes
COMARK:
Write Your Own Review
You're reviewing:Thermometer 6" Overall, -40 To 550 F For Comark - Part# Cmrk550b