Thermometer, Digital Thin-Tip For Comark - Part# Cmrk300b
Out of stock
SKU
CMRK300B
Thermometer, Digital Thin-Tip
Dimensions
  • Weight: 0.045 kg
Manufacturer Name: Comark
Product Number: CMRK300B
OEM Part Number: CMRK300B
Product Description: Digital Thin Tip Thermometer;-40 To 300 F, +/- 2 Degree Accuracy ;4" S/S Stem, Comes With Protective Rubber Boot ;Includes Pocket Clip And Battery ;Nsf Approved
Similar Models:300B - Comark
Dimensions:
Length:8in/20.32cm
Width:4in/10.16cm
Height:1in/2.54cm