Bobrick B710-115V Bobrick No Touch Hand Dryer
Out of stock
SKU
B710-115V
Manufacturer:
Dryer,Hand , No Touch, Bobrick
Dimensions
  • Length: 33.02 cm
Product Notes
  • Color: Gray
  • Material: Plastic Cover
  • Width: 10 1/2" | 267 mm
  • Height: 10 1/4" | 260 mm
  • Voltage: 115 V Ac
  • Amp: 15
  • Electrical Wattage: 1725
  • Type: Vandal Resistant
  • Depth: 5 5/8" | 143 mm